פרקט בעיצוב מיוחד מה המשמעות ?

פרקט בעיצוב מיוחד יכול להתקבל במספר צורות, האפשרות הכי קלה לקחת פרקט רגיל ולהתקין אותו בכיווניות שונה למשל 45 מעלות 

אפשרות שניה להזמין את הפרקט שאהבנו מותאם להתקנה מיוחדת , למשל בצורה של פישבון ( הרינג בון ) , היתרון הגדול שנוכל לקבל כמעט כל צורה שנרצה , החיסרון שרוב המפעלים לא בנויים לייצר כל צורה של פרקט, לכל סוג פרקט . מפעלים בודדים בעולם מוכנים לעשות זאת , למשל חברת  STILE ITALY.

אפשרות שלישית היא משחק הצבעים והגוונים . ניתן מצד אחד לקבל עצים שונים ( בלכה טבעית ) אבל עם הגוון של כל פרקט שונה, למשל אגוז אמריקאי בגווני חום כהה , לעומת פרקט דוסייה שיש לו את הגוונים של האדום ,או אלון טבעי בגווני החום הבהיר והדבש. אפשרות נוספת לשחק עם גווני העץ היא למעשה צביעת העץ בגוון מאד מסויים, מאד יחודי עבורך הלקוח או האדריכל וכך קיבלנו פרקט בעיצוב מיוחד בגוון יחודי רק עבור הפרוייקט שלך. 

אופציה אחרונה היא בעצם שילוב של כל האופציות ביחד , גם הכנת הפרקט עם החיבורים המיוחדים להתקנה יחודית , וגם גוונים לפי הצורך

הבחירה בריצוף המתאים היא שלב חשוב מאוד בכל פרויקט שיפוץ. אם השתכנעת שפרקט היא הבחירה האידיאלית עבורך, זה הזמן להתחיל לבחור בעיצוב האידיאלי עבור הבית שלך. לצד סוג העץ, הגוון והגימור, נצטרך לבחור בתבנית שבה יותקן הפרקט. כל תבנית עשויה לשנות את נראות הפרקט באופן דרמטי ואפילו את מיקום הרהיטים והזרימה הכללית של החלל שלך. אם חיפשת פרקט בעיצוב מיוחד ומקורי, זה הזמן להכיר מקרוב את תבניות העיצוב השונות שיעניקו לפרקט שלך את המראה הייחודי שתמיד רצית בבית. 

פרקט בעיצוב מיוחד בשלל תבניות

  • התבנית הנפוצה ביותר היא גם הסטנדרטית ביותר. בתבנית הישרה מותקנים לוחות הפרקט כשהם מקבילים זה לזה בהתאם לאורך או רוחב החדר. דפוס זה יוצר עיצוב פשוט ועכשווי, שיעצים את המראה הטבעי של העץ. בנוסף, הוא גם במחיר המשתלם ביותר. הסיבה לכך היא שבטכניקות אחרות, נעשה שימוש ביותר עץ ולרוב ההתקנה גם תימשך לזמן רב יותר. 
  • בחירה פופולרית נוספת היא התבנית האלכסונית. זוהי דרך נהדרת לשבור מעט את הקווים הישרים בעיצוב ועדיין לשמור על תהליך התקנה יחסית פשוט. 
  • בנוסף, ניתן להתקין את הפרקט במגוון דפוסים גיאומטריים כמו משבצות, מעוינים או שלל צורות גיאומטריות נוספות. מגוון הדפוסים הוא כמעט בלתי מוגבל. תבנית זו מעניקה מראה מאוד מובחן ומתוחכם לחדר. 
  • לבסוף, אפשרות נוספת שזוכה לפופולריות עצומה בשנים האחרונות היא תבנית הפישבון. תבנית זו מכונה על שם אדרת הדג (Fishbone) המזוהה עם הצורה הייחודית של תבנית זו. מדובר בדפוס המדמה טוויית אריג בתבנית זיגזג אלכסונית. היא מקורית, מושכת את העין וכובשת כיום את פינטרסט.

התאמה מדויקת להעדפות שלך

אנו בפרקט חן מאמינים שעיצוב הבית צריך להוות עבורך הגשמה של החלומות הפרועים ביותר שלך. כדי להבטיח שאכן כך יהיה, אנו מקדישים מאמצים ומשאבים רבים כדי לספק לך מגוון רחב של סוגי פרקט בשלל גוונים וסוגי עץ. הצוות שלנו קשוב לך וישמח להתקין עבורך את הפרקט בכל סגנון ותבנית שתהפוך את הבית שלך לכל מה שתמיד חלמת שהוא יהיה עבורך.