פרקטים למטבחים

קשה להתעלות על היופי הטבעי שהפרקט מביא אל הבית שלנו. עם זאת, רובנו לא נכניס אותו אל המטבח. התנועה הסואנת בחלל והסיכון לחשיפה למים גורם לרבים מאיתנו להירתע מהבחירה הזו. עם זאת, בשנים האחרונות אנו עדים לטרנד הולך וגובר שמכניס את הפינוק החמים הזה גם אל המטבחים. אם החלטת לקפוץ על הרכבת הזו, יש כמה נקודות שכדאי לקחת בחשבון. אלו כמה טיפים יעילים עבור פרקטים למטבחים.

כך נתקין פרקטים למטבחים שמחזיקים מעמד

בראש ובראשונה חשוב שנזכור את הנתון: עץ ומים לא מתערבבים. כאשר העץ ספוג מים, הוא עלול להתנפח, להתעקם או אפילו להיסדק – כך שאפילו דליפה קטנה מהמדיח שלא נשים לב אליה למשך תקופה עלולה לפגוע בפרקט. עם זאת, התזה קטנה פה ושם או טפטוף מכלי רטוב, במיוחד אם ננגב אותו מיד, ככל הנראה לא יגרום לנזק. חשוב שניקח בחשבון את ההרגלים של כל המשפחה. אם נזילות הן נדירות במטבח, פרקטים למטבחים ישמרו על מראה מעולה במשך תקופה ארוכה. עם איטום טוב וחידוש כל 4-6 שנים, נוכל להפוך את הפרקט שלנו לעמיד במים.  

בנוסף חשוב שניקח בחשבון שמדובר באחד מהחללים העסוקים ביותר בבית. רגליים רבות יתחככו על רצפת הפרקט לאורך כל יום בשנים הקרובות. בנוסף, סביר להניח שלא תמיד נצליח לשלוט בכל כיסא או שרפרף שיגרר על הרצפה ברגע של חוסר תשומת לב. לכן, מומלץ ללכת על עץ צפוף וקשה יחסית שלא יישרט בקלות ואינו נתון לשחיקה.

מחפשים פרקטים איכותיים למטבח?

אנו בחן פרקט כאן כדי לאפשר לך למצות את המיטב מפתרונות הפרקט שלך בכל מקום שיעלה על דעתך. עם המוצר הנכון ושיטות ההתקנה המובילות שלנו, אין שום סיבה לוותר על הפרק בשום חלל בבית. לאורך השנים, סייענו לבעלי בתים בכל רחבי הארץ להתקין פרקטים במטבח ולשמור אותם במצב אופטימלי במשך שנים. אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום ולקבל מענה מהיר לכל שאלה שעשויה להיות לך אודות תהליך ההתקנה והדגמים המומלצים ביותר עבור המטבח הביתי.

פרקט עמיד במים למטבח

השאירו פרטים ונחזור אלכם

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר

מאמרים נוספים

פרקטים תל אביב
איזורי שירות
פרקטים תל אביב

אז עשית את שיעורי הבית שלך והחלטת ללכת עד הסוף ולהשקיע בפרקט. כעת, הגיע הזמן להגן על ההשקעה הזו ולהבטיח שניתן למצות ממנה את המיטב

קרא עוד »
פרקטים בנתניה
איזורי שירות
פרקטים בנתניה

יש סיבה לכך שבעלי בתים רבים כל כך בוחרים בפרקט כבחירת הריצוף המועדפת עליהם במשך עשרות שנים. זוהי אפשרות ריצוף אטרקטיבית המאפשרת לך מידה רבה

קרא עוד »